İkitelli OSB İpkas Sanayi Sitesi 16/A Blok No:25 pk:34490 Başakşehir/İstanbul

Hakkımızda

Efe Plastik Kimdir?

1975 yılında İstanbul’da kurulan Efe Plastik’in ana faaliyet alanı plastik ambalaj üretimi ve satışıdır. 1994 yılında Efe Plastik Anonim Şirket olarak yeniden yapılanmıştır. Sektörün en eski ve öncü firmalarından olan Efe Plastik, yılların getirdiği tecrübe ile ülkemizin seçkin kuruluşlarına hizmet vermektedir.

Efe Plastik, “ISO 9001 kalite yönetim belgesi” ve “Gıda ile temas eden madde ve malzemelere ait üretim izin belgeleri (opp, cpp, pp, aype(ldpe), yype(hdpe) )” mevcuttur. Çalışmalarına Kalite Belgesi ve Gıda Ambalajı mevzuatına uygun şekilde devam etmektedir.

Kaliteli, ekonomik ve kişiselleştirilmiş çözümleri ile müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan Efe Plastik, üretim planlama ve zamanında teslim avantajları ile müşterilerinin güvenini kazanmıştır. Efe Plastik, İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde bulunan fabrikasında hizmet vermeye devam etmektedir.

Çevreye saygılı, müşteri odaklı çalışmalarımız ile müşteri ihtiyaçlarına uygun mamülleri en yüksek kalite ve standartlarda, zamanında teslim eden, beklentilerin ötesinde memnun olan sadık bir müşteri kitlesi yaratmak, yeni geliştirilecek ürünler ile sektörde mal ve hizmet kalitesi ile tercih edilen öncü firmalar arasında yer almaktır.

Ölçek farkı gözetmeksizin tüm müşterilerimize aynı hassasiyet ve kalitede hizmet vermek. Müşteri taleplerini zamanında ve beklenen kalitede uygun maliyetlerde tedarik etmek.

Efe Plastik çalışanları etik değerlere ve iş ahlakına sahiptir. Birbirimize, müşterilerimize ve topluma verdiğimiz sözleri tutarız. İnsani değerlere önem veririz.

Hedeflerimiz müşterilerimize dönüktür. Tüm çalışanlarımız kalite ve çevre bilincine sahiptir.
Çevreyi korur ve korunması için çaba gösteririz.

Efe Plastik çalışanları bir takımdır. Her zaman daha iyiyi, daha güzeli yapmayı hedefler. Yeni fikirler üretir. Kendini geliştirir. Düzenli ve temiz çalışır. Mevcut olanla yetinmez, daha iyiyi hedefler. Faydalı değerler yaratır.

Kendimizi Efe Plastik’in bir parçası olarak görürüz. Ortak geleceğimiz için çalışırız. Ulusal değerlerimizi benimser ve savunuruz. Kendimizi sorumlu kurumsal yurttaş olmaya adadık.

Efe Plastik çalışanları birbirine ve çevresine karşı höşgörülüdür. Birbirimizin hatalarını düzelterek, destek olur ve birbirimizi tamamlarız. Bizim için ceza değil her zaman mükafat önce gelir.